KONST / Ramar / Ram 12274554
nr 1227 4554
Ram
1800-tal, med senare målning på pannå, Oidentifierad konstnär. Signerad, ramens innermått: 99x155
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:43:58
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Tilgman Keramik